Rate this post

Mục lục ẩn

Angelina Jolie u zbulua në lidhje me Paul Mescal mes thashethemeve se aktori u nda me Phoebe Bridgers?

SAO – 41 minuta më parë

Së fundmi, Angelina Jolie është parë duke pirë kafe me Paul Mescal pasi e ka parë atë duke performuar “A tramvaj Named Desire” në Teatrin Almeida në Londër.

Xem thêm :   Danh sách 13 địa điểm du lịch miền bắc đẹp và nổi tiếng nhất ở miền bắc

Po shikoni: Zbulimi i sekretit të yllit të tapetit të kuq

‘Futi i zi’ nuk është zgjedhës, mësoni mënyrat e mëposhtme për të kombinuar dhe për të qenë sa elegant dhe i hollë

FASHION – 48 minuta më parë

Vajzat me mbipeshë në dimër do ta kenë të vështirë të zgjedhin pantallonat për pjesën e poshtme të trupit por do të zgjedhin të koordinohen me fundin. Fundet janë shumë miqësore për vajzat me…

Gratë që rimartohen duhet t’u kushtojnë vëmendje të veçantë këtyre gjërave, përndryshe do të përfundojnë të mjerueshme!

FEMRA – 49 minuta më parë

Nga dashuria në martesë nuk është e lehtë, martesa dhe më pas ndarja është edhe më e dhimbshme, gjë që u shkakton shumë dhimbje grave. Pra, nëse një grua …

Pse femrat shtojnë lehtë peshë në moshën e mesme? Mbani parasysh këto 4 pika, 40 vjeç është ende ‘bel i hollë’!

SHËNDETI – 49 minuta më parë

Jeta është një ekuilibër, një fund i ekuilibrit janë zakonet tuaja të jetesës, tjetri është shëndeti juaj, ju ndiqni zakonet e mira të jetesës…

Si të zgjidhni jastëkun e duhur

LAJME – 51 minuta më parë

Ekspertët kanë gjykuar prej kohësh se zgjedhja e jastëkut të duhur është po aq e rëndësishme sa zgjedhja e një dysheku. Ndihmon trupin të pushojë, të rifitojë forcën dhe të mbajë…

Viti i Lepurit po afron, 4 zodiakët fillojnë të ngrihen si qift…

Duke shkuar në dasmën e një shoqeje të ngushtë, Luong My Ky shkaktoi polemika me veshjen e saj që ‘mbyti’ personazhin kryesor.

SAO – 53 minuta më parë

Luong My Ky kishte veshur një veshje të ngjashme me ngjyrën e nuses, sidomos, bukuroshja kishte veshur edhe shumë bizhuteri, kështu që kur qëndronte në të njëjtën kornizë me nusen, ishte e vështirë të dallohej…

Pse thua: Martohu dhe mos marto me mollëzat e larta, martohu dhe mos marto me vetulla?

LAJME – 56 minuta më parë

Të lashtët besonin se martesa ishte një ngjarje e rëndësishme në jetë. Kjo çon në proverba të ndryshme që lidhen me martesën, si “Djem të mirë…

LAJME – 56 minuta më parë

‘E dashura e përfolur’ Quang Hai – Chu Thanh Huyen e mbrojtur me kujdes kur u shfaq në tribunat e oborrit My Dinh

FËMIJA – 2 orë e 1 minutë më parë

Ashtu si shumë herë të tjera, Chu Thanh Huyen mbante një maskë, e mbuloi me kujdes, por ende u njoh.

Tang Thanh Ha rrallë shfaq fotot e djalit të saj më të vogël, duke zbuluar papritur “nuk ka nevojë për asgjë më shumë” vetëm për shkak të kësaj.

SAO – 2 orë e 2 minuta më parë

Duke zbuluar momentin e shëtitjes me fëmijët e saj, Tang Thanh Ha tha se ndihej jashtëzakonisht e qetë dhe e lumtur ndaj nuk kishte nevojë për asgjë më shumë.

Tang Thanh Ha rrallë shfaq fotot e djalit të saj më të vogël, duke zbuluar papritur “nuk ka nevojë për asgjë më shumë” vetëm për shkak të kësaj.

Tao Quan 2023: Duke zbuluar një foto të re nga prapaskenat, Apple do të veshë një brez të dyshuar për ‘kafe’ në garat e Miss Universe që mbijnë si kërpudha

Reagimi i lezetshëm i Tran Thanh dhe gruas së tij kur e kapën aksidentalisht Hari Won ‘version reklamimi’

SAO – 2 orë e 6 minuta më parë

Klipi i lezetshëm i Hari Won dhe Tran Thanh po tërheq shumë vëmendje.

A është Diep Lam Anh inferior kur “përputhet ngjyra” në të njëjtën kornizë me Ky Duyen dhe Phuong Nhi?

SAO – 3 orë e 38 minuta më parë

Vajza e 2 fëmijëve Diep Lam Anh dhe Ky Duyen dhe Phuong Nhi patën mundësinë të “përputhnin formën dhe ngjyrën” në të njëjtën ngjarje.

Linh Ngoc Dam postoi një foto dasme të ish-dashnorit të Budës dhe etiketoi nusen në postim.

FËMIJA – 3 orë e 44 minuta më parë

Veprimi i civilizuar dhe dashamirës i transmetuesit të famshëm Linh Ngoc Dam është një mësim i ndritshëm për të rinjtë e tjerë se si të sillen me ish-të dashuruarit pas ndarjes….

Aktori Le Tuan Anh dhe gruaja e tij – Artisti i Popullit Hong Van janë ende të kripur dhe ironikë pavarësisht se janë bashkë për më shumë se 2 dekada.

3 orë e 50 minuta më parë

Phan Hien nuk ka frikë të gjunjëzohet dhe të lajë këmbët e Khanh Thi, duke i bërë njerëzit “zemërthyer”

SAO – 3 orë më parë

Kërcimtari Phan Hien pati një veprim “të ndalur zemrën” kur i dha gruas së tij një përkëdhelje të madhe.

Pham Quynh Anh investon në një dhomë gjumi që nuk i mungon asgjë për vajzën e tij më të vogël, duke zbuluar jetën pas lindjes së vajzës Zoey

SAO – 3 orë e 3 minuta më parë

Këngëtarja Pham Quynh Anh tha se pas lindjes, ajo mbështetej nga prindërit dhe i dashuri për t’u kujdesur për fëmijët e saj, ndaj jeta e saj nuk ishte deri në pikën e “flokut të ngatërruar”.

Xem thêm :   Trọn Bộ Kinh Nghiệm Du Lịch Điện Biên Tự Túc A, Du Lịch Điện Biên Từ A Tới Z

Një tjetër goditje e fatit: Si një sëmundje e rrallë shkatërroi karrierën dhe jetën e Celine Dion

LAJME – 4 orë e 41 minuta më parë

Së fundmi këngëtarja ka regjistruar një thirrje për fansat, në të cilën ka folur për sëmundjen e saj të pashërueshme.

Si të shpëtojmë nga dhimbjet e fytit?

SHËNDETI – 4 orë e 57 minuta më parë

Është një ndjenjë shumë e pakëndshme kur fyti juaj fillon të thahet, kruhet dhe madje dhemb. Sot dëshirojmë t’ju prezantojmë 8 zgjidhje…

Intervistuesi pyeti: Si të ndani 6 udhëheqës me vetëm 5 gota ujë? Pranohen studentët e kolegjit me përgjigje të larta EQ

FËMIJA – 4 orë e 58 minuta më parë

Jo shumë kohë më parë, një rekrutues ndau një pyetje kur po intervistonte studentët e kolegjit në mediat sociale. Pyetja është: “Nëse janë vetëm 5…

Ky përbërës nuk duhet t’i shtohet mishit të derrit të zier. Shumë njerëz e pëlqejnë atë, nuk është çudi që mishi ka një erë shumë të fortë

E SHUMËSHME – 4 orë, 58 minuta më parë

Kur grumbullohet mishi, pjesa më e madhe varet nga shija e çdo personi, por ka disa gjëra që nuk shtohen, sepse do të humbasë shijen.

Blini rroba Tet, këto 5 lloje duhen blerë fillimisht, të ruhen në shtëpi për të kursyer më shumë

LAJME – 6 orë e 51 minuta më parë

Koha ikën aq shpejt sa nuk e di kur po afron Viti i Ri Hënor, që është festa më e madhe tradicionale e kombit. Viti i Ri Hënor ka një vend…

Britney Spears shet një vilë me vlerë më shumë se 282 miliardë VND pas disa muajsh qëndrimi sepse nuk i pëlqen më

HOUSE – 6 orë e 52 minuta më parë

Kohët e fundit, rezidenca Calabasas që Britney Spears bleu me bashkëshortin e saj Sam Asghari thuhet se është kthyer në treg gjashtë muaj pasi çifti u transferua.

Rolling Stone kritikohet për heqjen e Celine Dion nga lista e 200 këngëtarëve më të mëdhenj të të gjitha kohërave

MUZIKA – 6 orë e 52 minuta më parë

Më 2 janar, Rolling Stone shpalli Top 200 “Këngëtarët më të mëdhenj të të gjitha kohërave”. Megjithatë, kjo listë shkaktoi menjëherë polemika kur shumë prej…

Bleu një xhaketë 100 mijë dong, studentja qau ‘nga lotët’ sapo mbaroi larjen

FËMIJA – 6 orë e 52 minuta më parë

Kur thahet në diell, xhaketa e lirë krijon një “efekt reje” që i emocionon përdoruesit e rrjetit, por pronari është i trishtuar.

Gratë që rimartohen duhet t’u kushtojnë vëmendje të veçantë këtyre gjërave, ose përndryshe përfundojnë…

Nga dashuria në martesë nuk është e lehtë, martesa dhe më pas ndarja është edhe më e dhimbshme, gjë që i bën femrat zemërthyer…

Burri nuk më la të shkoja në shtëpi për Tet, reagimi i vjehrrës më befasoi

Pse femrat preferojnë djemtë më të rinj ndërsa rriten? Shikoni mendimet e 3 grave

Si të zgjidhni jastëkun e duhur

Ekspertët kanë gjykuar prej kohësh se zgjedhja e jastëkut të duhur është po aq e rëndësishme sa zgjedhja e një dysheku. Ndihmon trupin…

Pse femrat shtojnë lehtë peshë në moshën e mesme? Mbani parasysh këto 4 pika, 40 vjeç është ende ‘bel i hollë’!

Jeta është një ekuilibër, një fund i ekuilibrit janë zakonet tuaja të jetesës, një fund është shëndeti juaj…

14 modele flokësh të njohura, të bukura dhe në trend, zonja, zgjidhni shpejt…

Modelet e mëposhtme të flokëve janë sugjerime për të rifreskuar pamjen tuaj me rastin e vitit të ri 2023.

A e dini se shenjat e plakjes janë shfaqur në moshën 25 vjeçare, dëshironi të ruani rininë, mos e injoroni këtë seri këshillash

Vajza humbi 10 kilogramë në 3 muaj, nuk mori drogë apo dietë, përdori metodën më “budallaqe” për të humbur peshë të shëndetshme

“E dashura e përfolur” Quang Hai – Chu Thanh Huyen e mbrojtur me kujdes kur…

Ashtu si shumë herë të tjera, Chu Thanh Huyen mbante një maskë, e mbuloi me kujdes, por ende u njoh.

Linh Ngoc Dam postoi një foto dasme të ish-dashnorit të Budës dhe etiketoi nusen në postim.

Intervistuesi pyeti: Si të ndani 6 udhëheqës me vetëm 5 gota ujë? Pranohen studentët e kolegjit me përgjigje të larta EQ

Ky përbërës nuk duhet t’i shtohet mishit të derrit të zier. Shumë njerëz pëlqejnë, diskutojnë…

Kur grumbullohet mishi, pjesa më e madhe varet nga shija e çdo personi, por ka disa gjëra që nuk futen, sepse do të humbasë…

Kur zieni brinjët me avull, mbani mend këto “3 pika kyçe”, brinjët janë të buta, të lëngshme dhe më e rëndësishmja shumë e shijshme

Moti është i ftohtë, çfarë të gatuani brenda 1 ore dhe të keni akoma një tabaka të shijshme me oriz?

Britney Spears shitet një vilë me vlerë më shumë se 282 miliardë dong pas disa muajsh…

Xem thêm :   Núi bà đen tây ninh đón trên 1 triệu lượt du lịch núi bà đen tây ninh 2022

Së fundmi, rezidenca në Calabasas që Britney Spears bleu me bashkëshortin e saj Sam Asghari thuhet se është rikthyer në treg pasi…

Shihni gjithashtu: Çmimin më të mirë të Atlasit Gjeografik 8 Mësimi 25, Çmimi i Serisë më të Mirë 8 të Gjeografisë

Dizajn i gjerë dhe i zoti i shtëpisë 2-katëshe në stilin japonez

Shtëpi e re komode e ‘Nguyen Thao Mai’ Ha Huong

U njoftua imazhi zyrtar i Ford GT Mk IV 2023: Vetëm 67 njësi…

Pak ditë më parë, Ford Motor njoftoi setin zyrtar të fotove të supermakinës Ford GT Mk IV të vitit 2023, i cili u miratua nga zyrtarët…

Pranë Tet, këngëtari Ung Hoang Phuc bleu një makinë të re me më shumë se 1 miliard VND

E përballueshme, FAW-Volkswagen 2023 Tanyue premton të jetë mbresëlënëse

Vietnam Event Media Shoqëria Aksionare

Jeni kurioz se si mund të shkëlqejnë yjet në tapetin e kuq kështu? Këto sekrete të reja do t’ju ndihmojnë të qëndroni në modë dhe të bukur.

Fshih mjekrën e dyfishtë

Bukuroshet nuk janë perfekte. Por dinë të fshehin të metat e tyre me teknikat e grimit. Shumë sallone rekomandojnë një sasi shumë të vogël të xhelit të celulitit ose kremit të syve të aplikuar rreth nofullës së poshtme dhe mjekrës për liposuksion të menjëhershëm, dhe fytyra juaj do të jetë më e hollë dhe më e pastër. Për të marrë efektin më të mirë, duhet të aplikoni rreth 20 minuta përpara se të merrni pjesë në event. Efekti i këtij ilaçi do të zgjasë për 3-4 orë.

*

Pluhur për fëmijë për të ndihmuar në dredhimin e qerpikëve

Nëse jeni të lodhur nga qerpikët e rremë, provoni diçka krejtësisht të re: spërkatni pak pluhur për bebe për skuqjen e pelenave në një furçë bojë për vetulla dhe më pas lyeni qerpikët. Pra, ju keni një palë sy të ndezur. Në veçanti, qerpikët do të mbajnë kaçurrela më gjatë sesa thjesht aplikimi i bojë për vetulla të zakonshme.

Kontrolloni lëkurën e yndyrshme

Yjet e Hollivudit e kuptojnë shumë mirë se sa e rëndësishme është të qëndrosh pa të meta në qendër të vëmendjes.Dhe ata e dinë më mirë se kushdo se djersitja është armiku numër një i tapetit të kuq.

Prandaj, shumë bukuroshe përdorin një sasi të vogël deodoranti pa aromë në njolla të tilla si hunda, mjekra dhe balli, ku ka më shumë vaj në mënyrë që lëkura të mos duket me shkëlqim nën drita.

*

Buzët e bukura joshëse si pelte

Fëmijëria jonë është shumë e njohur me pelte të pastër dhe shumëngjyrëshe. Megjithatë, bukuroshet e famshme zbuluan përdorimet e tyre magjike kur përdoreshin si formulë grimi. Yjet femra shpesh aplikojnë pak pelte të kuqe në buzët e tyre për të mbajtur buzëkuqin më të gjatë. Buzëkuqi nuk do të largohet për orë të tëra.

Aknet dhe pikat e syve

Nëse aknet ju bëjnë të humbni besimin, mos u shqetësoni shumë. Pikat e syve janë efektive në reduktimin e ënjtjes së akneve. Përdorni një shtupë pambuku për të aplikuar disa ilaçe kundër akneve dhe lëreni lëkurën të thahet natyrshëm. Më pas bëni bazën për një fytyrë të bukur. Kështu që ju mund të paraqiteni me besim në çdo ngjarje.

*

Këshilla për artin e thonjve

Kompleti i thonjve perfekt dhe i qëndrueshëm mund të bëhet aksesori juaj unik. Shumë e thjeshtë, mjafton t’i njomni gishtat në ujë të ngrohtë me limon për 5 minuta. Acidi në lëngun e limonit do të zbusë kutikulën për të parandaluar plasaritjen e thonjve dhe do të formojë bazën më të mirë për një grup thonjsh “të klasës A”. Së fundi, zgjedhja e manikyrit të duhur me modë dhe grim do t’ju ndihmojë të bëheni qendra e gjithë vëmendjes.

Thanh Hien (Bëhu i mrekullueshëm)

Kryeni: baigiangdienbien.edu.vnweb

Postimet e veçuara

*

Zbukuroj

Pastroni lëkurën tuaj dhe këndin e bukurisë për të pritur vitin e ri

*

Grumbullim i kremit kundër diellit: shkaqet dhe trajtimi

*

Vendosini këto 4 aksesorë në xhep që flokët tuaj të mos jenë më të mërzitshëm në fund të vitit

*

Zgjoni ngjyrat e mrekullueshme në sy

*

Zbuloni markën e parfumeve Niche të besuar nga yjet vietnamezë

*

Duke zbuluar festën magjike të nuhatjes Le Grand Numéro de Chanel në zemër të Parisit
Go Youn Jung – femra kryesore me një fytyrë në formë diamanti në filmin “Revival” pjesa 2
Gratë e suksesshme dhe sekreti për të mbajtur bukurinë e tyre të shkëlqejë me Clé de Peau Beauté

*

REGJISTROHU PER ABONIM

*
*

baigiangdienbien.edu.vn | Riprodhimi në çfarëdo forme është i ndaluar pa pëlqimin me shkrim

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Khám phá bí mật ngôi sao thảm đỏ, 9 điều thú vị về các ngôi sao . Đừng quên truy cập Chaolong TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

By Chaolong TV

Chaolong TV trang web xem livestream bóng đá trực tiếp miễn phí tất cả các giải đấu hàng đầu thế giới. Xem bóng đá trực tiếp tốc độ cao chất lượng 4k, không quảng cáo, bình luận tiếng việt.

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *