Rate this post

Tifozët janë shumë të interesuar për statistikat e performancës dhe orarin e përballjes me Holandën Në prag të betejës së madhe mes dy skuadrave në raundin e 1/8-të të EURO 2021 Skuadra holandeze futet në 16 skuadrat më të forta EURO 2021 me vendi i parë në Grupin C. Pas 3 ndeshjesh, ushtria e trajnerit Frank de Boer fitoi 9 pikë absolute. Në ndeshjen e parë, Holanda u përball me disa vështirësi kur fitoi të paktën 3-2 ndaj Ukrainës.

Po shikoni: Holanda vs Republika Çeke Histori ballë për ballë

Po shikoni: Një përballje mes Holandës dhe Republikës së Koresë

Mirëpo, në dy ndeshjet e radhës, fisi i portokalltëve dëshmoi shumë shpejt forcën e tij duke fituar një fitore të fortë ndaj Austrisë dhe Ba Maedonisë. Veçanërisht, Holanda është një nga skuadrat e pakta që ka fituar gjatë gjithë rrugës kur mbaroi faza e grupeve dhe kryesoi grupin.

*

Holanda është në humor të mirë

Sa i përket skuadrës CHSE, edhe ata kaluan në një fazë grupore relativisht të favorshme. Skuadra e trajnerit Jaroѕlaᴠ Silhaᴠu fitoi hapin tjetër shumë herët kur luajti vetëm 2 ndeshjet e para me një fitore 2-0 ndaj Sootland dhe një barazim 1-1 me Kroacinë.

Në rreshtin e fundit CH DO të humbasë 0-1 nga Anglia, por i mjaftojnë 4 pikë me shenjën +1 për të kaluar në xhiron e 1/8-të, e cila është skuadra e 3-të në Grupin D me rekordin më të mirë. .

Performanca holandeze – Orange Storm kapi “valën”

Statistikat e 10 ndeshjeve të fundit të skuadrës holandeze:

8 fitore, 1 humbje dhe 1 ndeshje kanë përfunduar me barazim, mesatarisht çdo ndeshje ka shënuar 2.9 gola dhe ka pësuar 10 gola.

Është kritikuar shumë që skuadra holandeze të luajë në formacionin 5-3-2 dhe jo me sulmin tradicional 4-3-3. Por ndoshta pas mbylljes së fazës së grupeve, askush nuk mund ta nënçmojë këtë ekip.

Në fakt, është e qartë se Stuhia Portokalli ruan ende stilin e guximshëm të sulmit që ka shënuar 8 gola në Grupin C dhe ka marrë vetëm 2 gola. E vetmja mënyrë për të ndryshuar është t’i afrohemi ndeshjes me trajnerin Frank de Boer, i cili ishte paksa i ngadalshëm në minutat e para duke hetuar kundërshtarin dhe më pas duke nisur nga aty pjesët vendimtare.

Xem thêm :   Cảnh Đẹp Hoa Đẹp - Vẻ Đẹp Của Các Loài Hoa

*

Dyshja Wijnaldum-Depa tashmë po shkëlqen

Në të njëjtën zonë mbrojtëse, konkurroni në përqendrim. Statistikat jepen përmes 7 ndeshjeve të fundit të Holandës, janë 5 ndeshje ku ata mbajnë rrjetën. Me gjithë atë që po tregon, ushtria në portokalli është e emocionuar për të krijuar kartën për të vazhduar të luajë në çerekfinale.

Séᴄ – Patiᴄk Sᴄhiᴄk mund të “bartë” ekipin

Statistikat e 10 ndeshjeve të fundit të ekipit CH SE:

5 fitore, 2 barazime dhe 3 humbje Hang Dong shënoi 16 gola dhe pranoi 11 gola.

CH do të hyjë në EURO 2021 gjithashtu do të konkurrojë mirë kundër tyre me periudhën e mëparshme EURO. Sepse për momentin ata nuk kanë shumë yje të mëdhenj si Pael Nedᴠed apo Tomaѕ Rossi… Prandaj, loja duhet të ndryshojë gjithashtu për të qenë më e përshtatshme për skuadrën.

*

Patriᴄk SHIᴄk do të jetë emri më i pritur nga CH Se.

Është e lehtë të shihet se në këtë kohë të festivalit më të madh të futbollit në Europë, ushtria e trajnerit Jaroilla Silva ka dalë gjithmonë me politikën e mbrojtjes kundërsulmuese. Dhe rezultati përkatësisht 2-0 dhe 1-1 ndaj Skocisë dhe Kroacisë, janë ndeshjet që tregojnë më së miri atë që po tregon Çekia.

Gjithmonë dinë të injorojnë hapjen e kundërshtarit për të arritur të shënojnë gol, ndaj nuk është çudi që CH S ta tregojë sërish këtë taktikë ndaj Holandës. Megjithatë, ka një gjë që trajneri Jaroilla Bilha duhet të mbështesë për ekipin kur atë herë shënon çdo Patriᴄk SHIk, sepse ky sulmues shënoi 3 gola për CH Che në fazën e grupeve. Nëse i bashkëngjitet Patrik SHIᴄk, do të jetë një disavantazh i madh për ta.

Historia e përballjes me Holandën Séᴄ: Holanda është “më e ulët” se kundërshtari

Programi kokë më kokë tregon se CH Se është skuadra që mban më shumë fitore. Sipas statistikave, të dyja palët janë përballur 10 ndeshje, Séᴄ fitoi 5 ndeshje, ndërsa Holanda fitoi vetëm 3, duke i lënë dy herë të pasigurta.

Shihni gjithashtu: Viti i vitit 9 Vepra letrare Disa vepra letrare

Në veçanti, Séᴄ fitoi të katër ndeshjet kundër Holandës në tre kualifikime radhazi të EURO, duke përfshirë 1 fitore në finalet e EURO 2004 me një fitore 3-2.

Formacioni i pritshëm i Holandës Séᴄ

Holanda (5-3-2):Stekelenburg, Dumfrieѕ – Lëndë drusore – de Vrij – San Aanholt – Blind, de Roon – Wijnaldum – de Jong, Malen – Depaу

Seᴄ (4-2-3-1):Vaᴄlik, Coufal – Celustka – Kalaѕ – Brabeᴄ, Holeѕ – Souᴄek, Jankto – Darida – Maѕopurt, Sᴄhiᴄk

Më poshtë është një listë informacioni dhe njohurish mbi temën e arritjeve më të mira konfrontuese midis Holandës dhe Republikës së Koresë, të përpiluar dhe përpiluar nga ekipi ynë:

*

1. Statistikat dhe numrat kokë më kokë të Holandës CH S që duhet të dini

Bedel: 90ptᴠi.ᴄom

Vlerësimi: 5 (20793 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 1

Përmbledhje: Holanda u përball me Republikën e Séᴄ në Puѕkaѕ Arena në raundin e 1/8 të UEFA Euro 2020. Skuadra holandeze kishte shumë lojtarë të shquar në skuadër dhe mbajti epërsinë kur

Rezultatet e kërkimit të ndeshjes:

Shikoni Rusia

*

2. Performanca, orari i përballjes kundër Holandës CH Seᴄ, ora 23:00 më 27/6

Bedel: thethao.ᴠn

Vlerësimi: 2 (2858 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Xem thêm :   Top 10 Danh Lam Thắng Cảnh Đẹp Bình Phước, Săn Lùng 6 Điểm Du Lịch Đẹp Hoang Sơ Ở Bình Phước

Vlerësimi më i ulët: 5

Përmbledhje: Holanda kokë më kokë ᴠѕ CH Sé do të përditësojë më të fundit. Shihni rezultatet e përballjes së Holandës ᴠѕ CH S para ndeshjes në finalen e EURO 2021 sonte në orën 23:00 të datës 27 qershor.

Shikoni Rusia

3. Statistikat dhe numrat kokë më kokë të Holandës CH S që duhet të dini

Bedel: 90ptᴠi.ᴄom

Vlerësimi: 5 (96140 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 3

Përmbledhje: Holanda u përball me Republikën e Séᴄ në Puѕkaѕ Arena në raundin e 1/8 të UEFA Euro 2020. Skuadra holandeze kishte shumë lojtarë të shquar në skuadër dhe mbajti epërsinë kur

Shikoni Rusia

4. Ndeshje kokë më kokë ndërmjet Holandës Republika Çeke

Bedel: nhaᴄaionline.ᴄom

Vlerësimi: 2 (32880 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 5

Përmbledhje: Bashkohuni për të vënë një bast në shtëpinë prestigjioze të Vietnamit në vitin 2021. Burimi i të dhënave: Orari i ndeshjeve të futbollit. Tabela e të drejtave të autorit është nën titullin Departmentaionline. Om.

Shikoni Rusia

5. Rishikimi i Holandës Republika Çeke – shanset për Euro 2021

Bedel: .amaᴢingbetᴠn.ᴄom

Vlerësimi: 2 (88349 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 2

Përmbledhje: Artikulli i titulluar Rishikimi i Holandës ᴠѕ Republika Çeke – Shanset në Euro 2021. Përditësimi…

Shikoni Rusia

6. 2. Rekord kokë më kokë Holandë ᴠѕ Cᴢeᴄh (Republika Detare)

Bedel: bongda123.ᴄom

Vlerësimi: 3 (8152 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 4

Përmbledhje: Mësimi 2. Regjistrimi kokë më kokë i Holandës ᴠѕ Cᴢeᴄh (Sée Republic). Po përditësohet…

Rezultatet e kërkimit të ndeshjes:

Shikoni Rusia

7. Komentet për Holandën ᴠѕ Republika Çeke, bastet holandeze ᴠѕ Republika …

Bedel: tinmoi.ᴠn

Vlerësimi: 5 (28032 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 1

Përmbledhje: Komentet Holanda ᴠѕ Republika Çeke për 1/16 Euro 2020, parashikoni rezultatin e Holandës ᴠѕ Republikën Çeke, përditësoni shanset më të shpejta dhe më të sakta të Holandës ᴠѕ Republikës Çeke.

Shikoni Rusia

Bedel: bastneᴡ.ᴄom

Vlerësimi: 2 (23727 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 3

Rezultatet e kërkimit të ndeshjes: Në paraqitjen kokë më kokë, Holanda është disi inferiore ndaj Jugut në kohët e fundit. Në 5 përballjet e fundit, Holanda fitoi 2 ndeshje. Dhe Republika Çeke fitoi 3 ndeshje. Megjithatë, situata mes këtyre dy skuadrave është mjaft e qartë. Më e mira nga më të mirat…

Shikoni Rusia

Bedel: kenhaᴄaibet.ᴄom

Vlerësimi: 2 (44733 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 3

Përmbledhje: Siç rezulton, faza e grupeve të Euro 2020 ka përfunduar zyrtarisht, 16 skuadrat e emëruara në këtë raund eliminator janë përgjithësisht të gjitha skuadra të denja për paraqitje bindëse. Përfshirë skuadrën holandeze nën drejtimin e Frank De Boer, i cili

Shikoni Rusia

10. Bast në Holandë Republika Çeke 23:00 – 27 qershor

Bedel: .tуlekeoᴠn.ᴄom

Vlerësimi: 3 (13864 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 1

Përmbledhje: Artikuj mbi handikapin holandez ᴠѕ Republika Çeke 23:00 – 27/06. Po përditësohet…

Rezultatet e kërkimit të ndeshjes: 23:00 më 27/06: Holanda ᴠѕ Republika Çeke Koeficientët Mbi/Nën: 0.88*2.5*(-0.98) Kampionati Evropian i Futbollit ka kaluar në fazën eliminatore, skuadra e parë në Grupin C është Holanda. Do të mirëpresë skuadrën e 3-të të renditur. me arritjen më të mirë është ekipi i Republic of Séance….

Shikoni Rusia

11. Statistikat mbi arritjet kokë më kokë të CH Se ᴠѕ Danimarka dhe …

Bedel: 90ptᴠi.ᴄom

Vlerësimi: 1 (64947 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 4

Përmbledhje: Danimarka përballet me Çekinë në çerekfinale në orën 23:00, me një frymë në rritje, Danimarka vazhdon të bëjë mrekulli, duke mposhtur kundërshtarët.

Xem thêm :   Số Liệu Hoạt Động Du Lịch Khánh Hòa 2022, Số Liệu Hoạt Động Du Lịch

Shikoni Rusia

Bedel: thethaoѕo247.ᴄom

Vlerësimi: 5 (51128 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 4

Përmbledhje: Komente, Baste për Holandën ᴠѕ ZGJIDHni në kuadër të raundit eliminator të Euro 2020/21 ✔️ Analiza, parashikimi i rezultateve, bastet e futbollit holandez ᴠѕ Bastet më të shpejta, më të sakta.

Shikoni Rusia

Bedel: bong88999.ᴄom

Vlerësimi: 4 (15728 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 1

Përmbledhje: Këtë fundjavë në stadiumin Ferenᴄ Puѕkas do të zhvillohet një garë mes dy skuadrave holandeze dhe CH Se në kuadër të 1/16 EURO 2020. Një përballje shumë interesante në mes të stilit të bukur sulmues të Ha. Lana e mbron atë, ai është VETËM

Shikoni Rusia

Bedel: bongdaѕo.ᴄo

Vlerësimi: 1 (65621 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 4

Përmbledhje: Stuhia e Zezë po tregon rigjallërimin e saj kur ushtria e trajnerit veteran Frank De Boer ka fituar të tria ndeshjet e fazës së grupeve të Euros. Kundërshtari i Holandës në serinë e eliminimit do të jetë lojtari

Shikoni Rusia

Bedel: ieuᴄaᴄuoᴄ.ᴄom

Vlerësimi: 1 (87820 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 4

Përmbledhje: Pasi fitoi 3 letra ndaj Maqedonisë, skuadra holandeze kaloi në grupin 1/16 EURO me vendin e parë në Grupin C. Kundërshtari që Demi i Zi do të duhet ta mposhtë në fazën eliminatore është CH Séᴄ – skuadra që vjen e dyta. 3 Grupi D. CH do të parashikohet

Shikoni Rusia

16. Përballje kokë më kokë mes Gjermanisë dhe Çekisë

Bedel: nhaᴄaionline.ᴄom

Vlerësimi: 4 (78587 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 1

Përmbledhje: Bashkohuni për të vënë një bast në shtëpinë prestigjioze të Vietnamit në vitin 2021. Burimi i të dhënave: Orari i ndeshjeve të futbollit. Tabela e të drejtave të autorit është nën titullin Departmentaionline. Om.

Shikoni Rusia

17. Republika e Seᴄ – Wikipedia vietnameze

Bedel: i.ᴡikipedia.org

Vlerësimi: 3 (78244 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 3

Përmbledhje: Artikull në Republikën Çeke – Wikipedia vietnameze. Po përditësohet…

Rezultatet e kërkimit të ndeshjes: Zona e Republikës së Qipros është e 115-ta në botë … Holanda dhe Shtetet e Bashkuara janë bërë investitorët më të mëdhenj në Republikën Çeke. Ai transformim çoi gjithashtu në sanksione të forta ligjore dhe administrative për të krijuar kushte më të favorshme për investime.

Shikoni Rusia

18. Komente për Euro 2021: Holandë ᴠѕ Republika Çeke, ora 23:00 më 27/06

Bedel: ᴡᴡᴡ.bettingtop10.ᴄom

Vlerësimi: 3 (98188 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 4

Përmbledhje: Artikulli me titull Euro 2021 Komenti: Holandë ᴠѕ Republika Çeke, ora 23:00 më 27/06. Po përditësohet…

Shikoni Rusia

Bedel: linktar.net

Vlerësimi: 2 (22486 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 1

Shikoni Rusia

20. Arritje, përballje ndaj Kroacisë

Bedel: personhammo.ᴄom

Vlerësimi: 2 (53822 komente)

Vlerësimi më i lartë: 5

Vlerësimi më i ulët: 2

Përmbledhje: Rezultatet, përballjet ndaj Kroacisë ᴠѕ CH do të jenë në orën 23:00 të datës 18/6 | Ndërkombëtare

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Lịch Sử Đối Đầu Hà Lan Và Cộng Hòa Séc, 23H00 Ngày 27/6, Lịch Sử Đối Đầu Hà Lan Gặp Cộng Hòa Séc . Đừng quên truy cập Chaolong TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

By Chaolong TV

Chaolong TV trang web xem livestream bóng đá trực tiếp miễn phí tất cả các giải đấu hàng đầu thế giới. Xem bóng đá trực tiếp tốc độ cao chất lượng 4k, không quảng cáo, bình luận tiếng việt.

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *